Klubová výstava SKARO 20.9.2014

19. Klubová výstava (SKÁARO) kavkazských a středoásijských ovčáků, moskevských strážních psů

20.9.2014 Rekreační areál Horáreň Nový Tekov, Mochovce

Rozhodčí KAO: Veronika DONICHEVA (Rusko)

Téměř na den přesně jsme se po dvou letech s Chitou zúčastnili klubové výstavy (SKÁARO). Byla to Chity druhá výstava, které se ve svém životě zúčastnila, přičemž v mezidobí podstoupila náročné operace obou kolen, bez nichž by již pravděpodobně nebyla mezi námi, neb by nebyla schopná samostatného pohybu.

Velmi si ceníme posudku p.Veroniky Donichevy - v rámci výše uvedeného jsme nemohli dopadnout lépe (posudek uveden níže).

 

Psi - třída štěňat
VN1

KŐHEGY-SZÉPE EMIR JR

30.04.2014 O: KAZBEGI EMIR M: KŐHEGY-SZÉPE ZIZZY
VN2 CHÁN MOUNT CHÁN 18.06.2014 O: BAIRAK ASZKAZ HARLAM M: DERZKAYA SIBIRYACHKA IZ SVETLOGO DOMA
VN3 DIMITRIJ Z POVODIA RIMAVY 17.04.2014 O: BAIRAK AZSKAS HARLAM M:CORA Z POVODIA RIMAVY
Psi - třída dorostu
VN1 DRSŇÁK Z BLLERKOVA 13.03.2014 O: URSUS ELBRUS CHÁN M: AMBERLAND ASTA LA VISTA
N2 ERKAN BANZAJKO BLATNÉ 16.01.2014 O: AMBERLAND AJBAR M: BELIZE Z BLLERKOVA
Psi - třída mladých
V1 CAJC, KVM ASZTOR FOR TRANSYLVANIA GIANT 12.08.2013 O: DJAUR TRANSYLVANIA GIANT M: STARR CAUCAZ DE TORENBURG BORA
V2 HARLAM MOUNT CHÁN 20.10.2013 O: BAIRAK AZSKAZ HARLAM M: DERZKAYA SIBIRYACHKA IZ SVETLOGO DOMA
V3 HAFIR MOUNT CHÁN 20.10.2013 O: HARLAM BAIRAK AZSKAS M: DERZSKAYA SIBIRYACHKA IZ SVETLOGO DOMA
D4 BLADE ZOLOTAYA ZVEZDA TAVRIDY 16.09.2013 O: ENISEISKII MEDVED ZLAT SIBIRYAK M: GURZA ZOLOTAYA ZVEZDA TAVRIDY
Psi - mezitřída
V1 CAC, KV FIDO ZE ŽĎÁRSKÝCH LESŮ 26.03.2013

O:ÁRON Z BROSIKOVA M:BEA JUSA ZE ŽĎÁRSKÝCH LESŮ

V2 Res.CAC KAZAH KIRÁLYA IREK 10.03.2013 O: KAZBEGI EMIR M: KAZAH KIRÁLYA DHASKA
VD3 RUSSKIY MEDVED TROFIM 19.06.2013 O: DETI KAVKAZA CARSKIJ SYN M: RUSSKIY MEDVED ANGARA
Psi - třída otevřená
V1 CAC ULAN BATHOR BALKAN MASTER 18.08.2012 O: ELBRUS IZ RUSKOG IZVORA M: GIPSY QUEEN IZ RUSKOG IZVORA
V2 PAMUR ELBRUS CHÁN 28.05.2012

O: BIKAVÉR-ŐRE JÚDÁS M: NISHA ELBRUS CHÁN

VD3 KAZAH KIRÁLYA HAYBAR 21.04.2012 O: KAZBEGI EMIR M: KAZAH KIRÁLYA DHASKA
VD4 CERBERUS Z POVODIA RIMAVY 21.11.2011 O: URSUS ELBRUS CHÁN M: HELGA OHNIVÁ KRV
VD RONDO ELBRUS CHÁN 31.05.2012

O: OLEG ELBRUS CHÁN M: EUROPA IZ RUSKOG IZVORA

Psi - třída šampionů
V1 CAC DRAGO VENOM UN PASSO AVANTI 29.11.2011

O: SAMOTSVETY URALA CHAROIT M: ZIRA

V2 Res.CAC CORAK Z POVODIA RIMAVY 21.11.2011

O: URSUS ELBRUS CHÁN M: HELGA OHNIVÁ KRV

V3  MIZSEHÁZI SÁTÁN VAPP 17.04.2011 O: URSAL M: MIZSEHÁZI SÁTÁN SZONNYA
 Psi - třída čestná
V1  BAIRAK AZSKAS HARLAM 15.04.2007 O: ARCHY M: BAIRAK AZSKAS DUBRAVA
Feny - třída štěňat
VN1 DARMA Z POVODIA RIMAVY 17.04.2014 O: BAIRAK AZSKAS HARLAM M:CORA Z POVODIA RIMAVY
VN2 KŐHEGY-SZÉPE EMIRA 30.04.2014 O: KAZBEGI EMIR M: KŐHEGY-SZÉPE ZIZZY
VN3 FREYA BANZAJKO BLATNÉ 17.05.2014 O: URSUS ELBRUS CHÁN M: BAGÍRA BANZAJKO BLATNÉ
N4 FRENA BANZAJKO BLATNÉ  17.05.2014 O: URSUS ELBRUS CHÁN M: BAGÍRA BANZAJKO BLATNÉ
Feny - třída dorostu
VN1, nejlepší dorost AJSHA KARKUS MUST HAJA 11.01.2014 O: URSUS ELBRUS CHÁN M: MIZSEHÁZI SÁTÁN ZINA
VN2  DYNASTIYA Z BLLERKOVA 13.03.2014 O: AGIR Z BLLERKOVA M: AMBERLAND ASTA LA VISTA
VN3  ETNA BANZAJKO BLATNÉ  16.01.2014 O: AMBERLAND AJBAR M: BELIZE Z BLLERKOVA
bez ocenění GINA PET-MIR  20.01.2014 O:CORAK Z POVODIA RIMAVY M: MAJOSHÁZA RÉME KARENA
Fena - třída mladých
V1 CAJC, KVM, nejlepší mladý KOZÁKOK-ŐRZŐJE LAPA 02.07.2013 O: KOZÁKOK-ŐRZŐJE ELVIS M: COFI VOM KITLINGER
V2 ADEL ELBRUS CHÁN 17.07.2013 O: BIKAVER-ORE JÚDÁŠ M: DUŇA ELBRUS CHÁN
V3 AZRA COR AD FLAMMA 08.11.2013 O: ALJOSCHA BASCHIR PASTORALES M: FANTAZIA KSIEZYC PAMIRU
V4 HAYABUSHA MOUNT CHÁN 20.10.2013 O: BAIRAK AZSKAS HARLAM M: DERZKAYA SIBIRYACHKA IZ SVETLOGO DOMA
neúčast KARELIA BALKAN MASTER 03.05.2013 O: SHISHKIN DOM DARIAL M: RUSSKII RISK EVRAZIJA
Feny - mezitřída
V1 CAC, KV, BOB OFELJA IZ RUSKOG IZVORA 21.04.2013 O: DZHEROM M: KAVKAZSKOY NACIONALNOSTI INGURI
V2 Res.CAC EKATERINA VELIKA BALKAN MASTER 24.10.2012 O:ELBRUS IZ RUSKOG IZVORA M:MARUSYA IZ RUS.IZV.
V3 JORGA KSIEZYC PAMIRU 13.03.2013 O: PALAS DI CA´BASTIANI M: ELLA KSIEZYC PAMIRU
Feny - třída otevřená
V1 CAC MARUSYA IZ RUSKOG IZVORA 14.07.2011 O: SAMOTSVETY URALA CHAROIT M: KAVKAZSKOY NATSINALNOSTI INGURI
V2 Res.CAC MAFIA IZ RUSKOG IZVORA 14.07.2011 O: SAMOTSVETY URALA CHAROIT M: KAVKAZSKOY NATSINALNOSTI INGURI
V3 DIA MOUNT CHÁN 07.01.2012 O: ERZAN IZ LEGENDY KAVKAZA M:BAIGUŠ MOUNT CHÁN
V4 FAZBA MOUNT CHÁN 18.04.2012 O: JUS ELBRUS CHÁN M: EURIKA IZ RUSKOG IZVORA
V CARMEN BANZAJKO BLATNÉ 11.12.2011 O: URSUS ELBRUS CHÁN M: BELIZE Z BLLERKOVA
V MEDA DONA Z AZGIRU 24.08.2011 O: WILLY ERUDIT M: AZGIRA ZLATÁ FONTÁNA
V REBEKA ELBRUS CHÁN 31.05.2012 O: OLEG ELBRUS CHÁN M: EUROPA IZ RUSKOG IZVORA
V

TSKARO CHITA

04.02.2012 O: ATLANT IZ STOL.SIBIRI M: TSKARO TAYNAYA MECHTA
 Chita5.1 Chita8_2 Chita9.1 Chita_12 Chita6.1

(Posudek Tskaro Chita: typická, mohutná, silná, výborný typ, krásná hlava s objemnou lebeční partií, silná morda, výborná přední část těla, vysoký kohoutek, široký hrudník, slabší klouby, nedostatečné úhlení zadních končetin, vytáčí přední končetiny v pohybu)

Feny - třída šampionů
V1 CAC MIZSEHÁZI SÁTÁN UNI 27.03.2012 O: URSAL M: MIZSEHÁZI SÁTÁN SZONNYA
V2 Res.CAC LAVANDA 20.01.2012 O: HAMBEY M: BASKOY ZVER AKBARSA
V3 DARIA ZE ŽĎÁRSKÝCH LESŮ 19.05.2012 O: URSUS ELBRUS CHÁN M: WEGA ERUDIT
V4 HELGA OHNIVÁ KRV 22.10.2007 O:MÉLYVOLGYI MORCOS ANDOR M:HEVÉRKA ÁGH.DVOR

 

Za foto děkujeme Peterovi Pačesovi, Alexandře Pereczes a Míše Kaňokové.