EUROPEAN DogSHOW 25.10.2014

Evropská výstava psů 23 - 26. října 2014 BRNO

 

logo

 

Výsledky KAO ze soboty 25.října 2014, posuzoval Valerij Novikov (RU)

 

Psi - třída štěňat
VN1, Evropská naděje

Köhegy-Szépe  Evgeniy

30/4/2013 Emir Kazbegi x Zizzy Kohegy-Szépe
neúčast Patriot Rossiiskii Sormovskaya Zarya 30/5/2014 Farmazon Sormovskaya Zarya x Regalia Rusia Sormovskaya Zarya
Psi - třída dorostu
VN1, Evropská naděje  Kara Buran Ksiezyc Pamiru   18/2/2014  Fon Baron Ksiezyc Pamiru x Panthera di Ca Bastiani 
VN2 Amaro Zew Kaukazu 21/4/2014 Varlak x Hepi Duma Zefira
neúčast Aram Erudit 27/1/2014 Wrangler Erudit x Celebrita Erudit
Psi - třída mladých
V1 CAJC, EV mladých   Fitzcarraldo Delle Colline Di Maranello  30/5/2013 Pajkos Mizsehazi Satan x Arabella Delle Colline Di Maranello
V2 Res.CAC  Levin Kozákok-Orzoje  2/7/2013  Elvis Kozákok-Orzoje x Cofi vom Kitlinger
V3   Magnat Rajton-Bost   28/9/2013  Kim z Witobelskiej Przystani x Delta Trojka 
V4  Dimi Dar Pamiru  19/6/2013  Palas di Ca´Bastiani x Farah Ksiezyc Pamiru 
V Ajdin Vardzia 6/10/2013 Samson Elita Krez x Faina Fora Erudit
V Alfréd Cor ad flamma 8/11/2013 Aljoscha Baschkir Pastorales x Fantasia Ksiezyc Pamiru
Amigo om the swiss alps  17/7/2013  Leon Lihoy 2 Amberland x Hašlerka Erudit 
Dragon Mátra Szikla Ormi  19/11/2014  Daur Don Znatny Barie x Bea Korosdombi 
V Hafir Mount Chán 20/10/2013 Harlam Bairak Azskas x Derzkaya Sibiryachka iz Svetlogo doma
VD   Elliot Herami  25/1/2014  Erots Tsagun x Aziza Lucky Devil 
VD  Harlam Mount Chán 20/10/2013 Harlam Bairak Azskas x Derzkaya Sibiryachka iz Svetlogo doma
Psi - mezitřída
V1 CAC, CACIB, EV, BOS  Salam Daur Don  24/6/2013

Otvazhniy Daur Don x Yuta Daur Don 

V2 Res.CAC  Arkostria Greek Dogscenter  3/7/2013

Niro x Mira 

V3  Kazah Királya Irek  10/3/2013 

Emir Kazbegi x Dhaska Kazah Királya 

V4  Goliat Bracco MB   16/4/2013 

Liam Bracco MB x Bagina Echinus 

V Fido ze Žďárských lesů 26/3/2013

Áron z Brosikova x Bea Jusa ze Žďárských lesů

neúčast Yars Orso Daur Don 10/11/2012 Shansi Sher x Groza Daur Don
neúčast Pobedonosets Terra Tangra 15/12/2012 Cherkash iz Russkaya Provincia x Tangra Terra Tangra
Psi - třída otevřená
V1 CAC, Res.CACIB  Gaston Bar-Bar Něžný obr   18/3/2012 

Bar-Bar Něžný obr x Démona Perla Kaukazu 

V2 Res.CAC   Ramiz Haltan Daur Don   24/8/2012  

Graf Bezuhov x Zimnyaya V´Yuga Daur Don 

V3   Radames Talgo   14/5/2012  Baron Nurbek Blackice's x Reza Tulino 
V4 Egon Něžný obr 22/12/2010 Dastyn Nart Sano x Audrey Něžný obr
V Chin Giz Teddyboy 15/5/2011

Artu Enrico Gasciani x Zorya Vostoka Daur Don 

V Izidor Erudit 27/10/2011 Méďa Béďa Erudit x Charlota Erudit
Mictian Maisur Perla Kaukazu 10/7/2010 Kim iz Witobelskiej Przystani x Maisur Mar-Jak
neúčast  Lukas Rajton-Bost   2/11/2012  Nocznyj Hunhuz Echinus x Bera Duma Zefira 
neúčast  Murat Elbrus Chán 22/3/2012 Júdás Bikavér-Öre x Hila Elbrus Chán
Psi - třída šampionů
V1 CAC  Mefisto-Maisur Perla Kaukazu   10/7/2010 

Kim iz Witobelskiej Przystani x Maisur Mar-Jak 

V2 Res.CAC Behemot Perla Kaukazu 21/3/2011

Kim iz Witobelskiej Przystani x Alfa Hoksa-Rex

V3   Kazbegi Emir  19/8/2010 

Samotsvety Urala Izumrud x Nayana Elbrus Chan 

V4 Bufalo Bill Erudit 14/4/2010

Méďa Béďa Erudit x Elita Erudit

V  Fivehills Bison Apo Kaplani  3/7/2012  Norisz Battyani Donci x Barona Mikhailovskaya Sloboda 
Jupiter Erudit 11/11/2011 Méďa Béďa Erudit x Vanga Hranitel gor
Wrangler Erudit 20/2/2009 Bulat Peresvet x Hrozinka Erudit
Feny - třída štěňat
N  Kohegy-Szépe Ekaterina  30/4/2014  Emir Kazbegi x Zizzy Kohegy-Szépe 
neúčast Harša Něžný obr 28/4/2014 Bar-Bar Něžný obr x Ch.Démona Perla Kaukazu
Feny - třída dorostu
 Hermiona ze Žďárských lesů 19/4/2014 Komissar NKVD iz Imperii Anny x Bea Jusa ze Žďárských lesů
Fena - třída mladých
V1 CAJC, EV mladých Lapa Kozakok-Orzoje  2/7/2013 Elvis Kozakok-Orzoje x Cofi vom Kitlinger 
V2  Amy from the Sviss Alps  17/7/2013  Leon Lihoy 2 Amberland x Hašlerka Erudit 
V3  Hatun Mount Chán   20/10/2013  Harlam Bairak Azskas x Derzkaya Sibiryachka iz Svetlogo doma 
V4 Channel Fivehills 29/12/2013  Fivehills Bison Apo Kaplani x Rohana of Galdon 
V  Aida from the Sviss Alps  17/7/2013 Leon Lihoy 2 Amberland x Hašlerka Erudit 
V  Alfa dlja Oskar Pljus Kratovo de Lux  30/7/2013  Boyavoy Russkiy Risk x Avrora Russkiy Risk 
V  Armilla Nicola Roberti  12/1/2014  Ezhik Grey Baskoy Zver x Brusnica Baskoy Zver 
V  Azra Cor ad flamma   8/11/2013  Aljoscha Baschkir Pastorales x Fantasia Ksiezyc Pamiru 
V  Cleopatra Frozen River  11/5/2013  Gvidon Akbek x Diva Aurubis 
V  Uzlinka Erudit   1/6/2013  Samson Elita Krez x Anna Karenina Erudit 
VD  Akbara z Blučinského kopce   19/11/2013  Áron z Brosikova x Nikita Psotne Miški 
VD  Usuri-As Erudit   1/6/2013  Samson Elita Krez x Anna Karenina Erudit 
D Aglaja Vardzia 6/10/2013 Samson Elita Krez x Faina Fora Erudit
neúčast Uluu Daur Don 4/10/2013 Dzhigit Daur Don x Dzhuti Daur Don
neúčast Vesper Erudit 15/9/2013 Bufalo Bill Erudit x Hranitel Gor Harza
Feny - mezitřída
V1 CAC, CACIB, EV, BOB  Furora Kraryma z Owczej Góry  19/3/2013  Baster Bil Klaryma x Elza z Owczej Góry 
V2 Res.CAC  Zheya iz Russkoy Provintsii   18/11/2012 Dzhangar Pobeditel x Ena iz Russkoy Provintsii 
V3   Eli Lamia´s Diamond Dogs  19/2/2013  Mahno iz Grada Velikogo x Belka Lamia´s Diamond Dogs 
V4 Fantagiro ze Žďárských lesů 26/3/2013 Áron z Brosikova x Bea Jusa ze Žďárských lesů
V  Ofelija iz Ruskog Izvora  21/4/2013 Dzherom x Kavkazskoy Natsionalnosti Inguri 
VD Troja Erudit 24/12/2012 Samson Elita Krez x Charlota Erudit
Feny - třída otevřená
V1 CAC, Res.CACIB  Romashka Daur Don  28/8/2012 Graf Bezuhov x Zimnyaya V´Yuga Daur Don  
V2 Res.CAC

Rakiya Daur Don   

24/8/2012  Graf Bezuhov x Zimnyaya V´Yuga Daur Don 
V3  Gioiel Teddyboy  30/8/2012 Chin Giz Teddyboy x Vendetta Casciani 
V4 Aisha Vran-Debar 18/12/2011 Car Viktor Nart Sano x Bareli z Bllerkova
Artemis Frozen River  10/5/2012  Gvidon ot Akbek x Dina of Aurubis 
V Fazba Mount Chán 18/4/2012 Jus Elbrus Chán x Eurika iz Ruskogo Izvora
V Ikona Erudit 27/10/2011 Méďa Béďa Erudit x Charlota Erudit

Siria Armaghedon

17/4/2012 Shahinshah Armaghedon x Danka Dei Partenio Armaghedon

Tsarskog Roda Lyalya Chernaya

18/10/2011 Tsarskogo Roda Barkhat x Elita Rosii Evridika
VD Princezna Diana Erudit 26/9/2012 Samson Elita Krez x Harza Hranitel Gor
neúčast Easy-la Teppista Delle Colline Di Maranello 7/10/2012 Voody Delle Colline Di Maranello x Black Star Delle Colline Di Maranello
neúčast

Lyalya Chernaya Tsarskogo Roda 

18/10/2011 Barhat Tsarskogo Roda x Evridika Elita Rossii
Feny - třída šampionů
V1 CAC  Kittike Kozakok-Orzoje  5/7/2012  Pedro Boszporuszi Naptuz x Cofi vom Kittinger 
V2 Res.CAC Daria ze Žďárských lesů 19/5/2012 Ursus Elbrus Chán x Wega Erudit
V3  Nikita Psotne Miški   30/5/2011 Fon Baron Ksiezyc Pamiru x Aza Psotne Miški 
V4  Aziza Lucky Devil  23/6/2009 Eldorado Akmenu Gele x Carma 
V Darvulia Erudit 24/6/2010 Méďa Béďa Erudit x Igruška Erudit
neúčast Gwen-Demi Něžný obr 18/3/2012 Bar-Bar Něžný obr x Démona Perla Kaukazu
neúčast  Brianna Gorakazbeck 1/11/2011 Yuro Tskaro x Ira Dermina Alex
neúčast  Hašlerka Erudit 20/6/2013 Samotsvety Urala Sever x Igruška Erudit